imi doresc un bebe

Infertilitate masculina

Postata de dani... cu 12 ani in urma.

Spermograma

Volum sperma 2.5 ml ≥1.5

Viscozitate normal normala

Aspect sperma normal normal

pH sperma 7.6 7.2 - 8

Concentratie spermatozoizi < 0.4 mil./ml ≥ 15

Leucocite 0.025 mil./ml < 1

Comentarii :
Datorita numarului scazut de spermatozoizi nu se pot aprecia morfologia, mobilitatea si viabilitatea acestora.
Medic de laborator
oare sunt steril

Raspunsuri (2)

Iuli

acum 12 ani

Din pacate pareri a avea azoospermie. Consultati un medic.

Georgel

acum 10 ani

Donez sperma doamnelor sau cuplurilor, pentru sarcina.

Contact: tel sau SMS la 0727.297.488;

Barbat de 33 de ani, 1,72 m inaltime, 70 kg, ten alb, ochi caprui, aspect fizic placut, nefumator, nonalcolic, studii superioare, din Bucuresti, fara obligatii, doresc sa ajut gratuit persoanele care isi doresc copii. Nu am pretentii materiale sau de alta natura.
Daca solicitanta va dori discretie, ii voi respecta dorinta, iar daca va dori sprijin, voi incerca sa o ajut.
Mentionez ca am analizele negative si in limite normale.