Hipogonadismul masculin

Infertilitate masculina Hipogonadismul masculin

Postata de comentarii utilizatori cu 15 ani in urma.

In acest articol sint date o serie de tratamente cu Testosteron. Injectii,plasturi,gel. Ma refer la Disfunctii de erectie. Doresc sa stiu de unde se pot cumpara cele enumerate mai sus, pentru a incepe un tratament cu Testosteron.?Astept un raspuns din partea D-vs. Cu stima,Negrea Mircea.

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 15 ani

In acest articol sint date o serie de tratamente cu Testosteron. Injectii,plasturi,gel. Ma refer la Disfunctii de erectie. Doresc sa stiu de unde se pot cumpara cele enumerate mai sus, pentru a incepe un tratament cu Testosteron.?Astept un raspuns din partea D-vs. Cu stima,Negrea Mircea.

gabriela nicoleta122065

acum 15 ani

sa iti detoxifici organismul,sa renunti eventual la fumat,sa cauti sa ai o alimentatie cat mai sanatoasa si sa iti fortifici sistemul imunitar,pentru ca orice fel de afectiune a supra organismului,obliga sistemul imunitar sa intervina si sa lupte consumand astfel din energia corpului...O schema de care ai putea beneficia cu succes ar fi: TRANSFER FACTOR RIOVIDA 30 ml/zi si pentru potenta TRANSFER FACTOR MALEPRO 3 capsule/zi si garantat dupa nu foarte mult timp situatia ta se va schimba radical.www.4life.com sau www.4life-romania.ro

Roxana

acum 14 ani

Incercati un tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieru de la Spitalul CFR din Iasi. Picaturile doctorului scoala si mortii. De asemenea cu picaturi homeopate, "face" copii cuplurilor care nu pot face. Succes!