Ejaculare precoce , ce as putea face?

Infertilitate masculina

Postata de Utilizator11549195982 cu 5 ani in urma.

Buna ziua , Ma numesc Iulian si am 20 de ani, sufar de ejaculare precoce de cativa Ani buni( ma masturbez de la gradinita) , ma excit destul de repede si cand ma masturbez ejaculez dupa 10-15 secunde hai 50 cam asa. Ce as putea face??? O fii din cauza masturbarii excesive?

Raspunsuri (1)

Andra Aprodu

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Disfunctii-sexuale-masculine/ejacularea-precoce_685