ce analeze trebuie facute?

Infertilitate masculina

Postata de Fish cu 12 ani in urma.

Buna ziua,

As dori un raspuns de la un medic din domeniu ce analize trebuie sa fac un cuplu pentru infertilitate?
Incercam sa concepem un copil de ~2 ani. Cei drept datorita servciului si a altor factori ne intanim destul de rar prin pat, iar sotia are ~25 kg peste greutatea normala.

Raspunsuri (3)

Maria

acum 12 ani

Pana acuma divortati ca nu-i suportai greutatea, acum in situatia asta vreti un copil. Poate divortati apoi si distrugeti o viata nevinovata. Misto ce sa zic.

lacriela

acum 12 ani

cred ca obezitate e una din probleme la fertilitate dar pot fi si alte probleme...mergeti la doctor....

fish

acum 12 ani

Maria altceva mai bun de facut nu ai? Traiesti cu noi in casa ca sa-ti dai cu parerea?
Cu un minim de IQ iti dadeai seama ca ne-am impacat si am ajuns la un numitor comun, pentru ca orice casnicie are suisuri si coborasuri!