Buna Ziua

Infertilitate masculina

Postata de Takocska cu 12 ani in urma.

Buna ziua. am o problema nush cat de grava sincer. La contactul sexual. As foarte dornic da cand incepem erectia e perfecta si dupa un timp cedeaza iar revine si iar cedeaza. Nuah ce sa fac. Prietena mea crede ca ea e devina ma trimis la medic si prima data as vrea sa intreb ca ce poate sa fie problema ca as dornic dupa sex si cand incepem la primul moment totul e perfect si dupa aia incepe si nu stiu de ce. Va rog frumos un raspuns sau ceva

Raspunsuri (1)

mg-power

acum 10 ani

Lasa erectia in pace nu te mai gandi la ea, Ocupate de prietena prin mangaieri, sarut, etc si prelugiti preludiul, la fel sa faca si prietena ta cu tine, pana cand te exciti puternic si simti penisul ca sta teapan bine ,Deabea atunci sa incerci sa-l introduci in vagin. Penisul nu se scola asa la comanda cand vrei tu sau prietena ta , el reactioneaza involuntar de vointa noastra, Rabdare ,rabdare si iar rabdare !!! Succes !!