Bubă/Umflatură pe Penis

Infertilitate masculina

Postata de Alexccccc cu 10 ani in urma.

Bună ziua, am 17 ani și de mult timp am o umflatură/bubă pe penis pe care o pot simți numai la erecție și se află mai jos de ”cap”,pe la mijlocul penisului.Este o umflatură tare dar nedureroasă. Ce poate fi?a mai avut cineva așa ceva.Țin să menționez că nu mi-am început încă viața sexuala.

Raspunsuri (1)

simplu90

acum 8 ani

Ciao ti sa raspuns la trebare ca si eu ma confrunt cu acelasi lucru daca da te rog raspunde-mi.ms