Azoospermie

Infertilitate masculina

Postata de 1ul1a cu 12 ani in urma.

Buna tuturor!Ma alatur celor care se confrunta cu aceasta problema.Sotul meu a fost diagnosticat cu azoospermie.A fost groaznic pentru noi,deoarece ne doream atat de mult un copil care sa dea sens vietii noastre,sa ne coloreze viata.Nu ne ramasese decat sa fim optimisti si sa gasim o rezolvare la problema noastra.La indrumarea unei prietene am incercat un tratament din ingrediente naturale.Pe atunci l-am cumparat din Italia,deoarece nu se gasea in Romania.Nu ne asteptam sa vedem rezultate,insa am ramas insarcinata,iar acum ne bucuram de bebelusul nostru cel voinic si sanatos.Daca aveti intrebari,va las id meu:[email protected]

Raspunsuri (2)

marius

acum 10 ani

vreau sa stiu cum se numeste medicamentul pe care l-ai cumparat din Italia

Utilizator21548011433

acum 5 ani

Buna, as vrea sa stiu cum se numeste tratamentul urmat de sotul dumneavoastra. Multumesc.