am sanse

Infertilitate masculina

Postata de iustv cu 14 ani in urma.

in luna mai mi-a iesit oligospermie apoi enterococcus si acum aslo 400 ce sfaturi imi dati.va multumesc

Raspunsuri (2)

raluca

acum 14 ani

Buna Iustv,

Cand ti-ai facut aceasta analiza a spermogramei si cati ani ai?
Parerea mea ar fi sa mergi la un consult la endocrinolog ori eventual la un urolog, unul din ei te poate ajuta in problema pe care o intampini.

Ar fi bine sa ai o dieta care sa includa mai multa telina, patrunjel, morcov, citrice si un regim de viata echilibrat adica fara stres, fara oboseala prea mare.

Numai bine si succes!!!

iustv

acum 14 ani

mersi am 29 ani acum un an am facut analiza