Ajutor?!

Infertilitate masculina

Postata de OaieFlocoasa cu 10 ani in urma.

Buna ziua , sunt un tanar de vreo 20 de ani si ma confrunt cu deja celebra afectiune , "disfunctia erectila" (denumire generalizata) . Problema a inceput cand , la infloritoarea adolescenta , am inceput sa am o pasiune pentru masturbare , mai degraba o obsesie. Obisnuiam sa ma masturbez de peste 5 ori pe zi , pana am ajuns sa am : insuficienta de a avea o erectie , ejaculare rapida sau/si precoce (cred ca sunt distincte, oricum le am pe ambele) , muschii SLABI (cei genitali) , un apetit sexual scazut si pur si simplu sunt un rateu umblator in acest spectru . Am luat iau branca ursului de ceva timp , a facut minuni in sensul in care mai functioneaza putin ,dar nu suficient , ramanand cu aceeasi probleme (am incercat si kegel , a dat roade). Ajutor !

Raspunsuri (1)

Robert

acum 10 ani

pai nu te mai masturba si mai cumpara branca ursului , incearca sa ai o relatie stabila si sa uiti de acest lucru masturbarea ca iti faci numai rau.