AJUTOR AM DOAR 34 ANI !!!

Infertilitate masculina

Postata de iuliana73iuliana cu 12 ani in urma.

SPERMOGRAMA
PH 7.7
DENSITATE 107.000
MOBILITATE BUNA 30%
DIMINUATA 40%
IMOBILI 30%
NORMOSPERMIE SEVERA VA IMPLOR UN SFAT, UN TRATAMENT .MULTUMESC

Raspunsuri (2)

Dr. Cristian Irina

acum 12 ani

normospermie indica parametrii normali ai spermogramei.
ar trebui afisat rezultatul integral. acest rezultat trebuie comunicat medicului curant.

printesa

acum 12 ani

Nu este atat de grav,cei drept pt.barbati sunt f.putine medicamente ultimu MEDICAMENT este PLANLIFE,,dar dureaza luni de zile...pt.un rezultat mai bun....la fiecare .luna sa-si faca analiza sa vada daca reactioneaza//...si fara alcool,decat o bere daca lesina...bafta.iar analizele nu sunt complete...