vreau un bebe

Infertilitate feminina

Postata de jasmine_fitzoasa87 cu 12 ani in urma.

buna am 24 si vreau un bebe de doi ani incercam sa avem un bebe si nu raman am fost in tara la medic si am facut analize si mia gasit 17cetosteroizi peste norma am 24.82
si mia dat un tratament cu anicontraceptive trebuie sa fac tratamentul 4 luni si imi rau de la ele .Ce sa fac sa am un bebe va rog sami spuneti ?????

Raspunsuri (2)

Andrei

acum 12 ani

Nu se mai foloseste dozarea 17 keto-steroizilor atat timp cat pot fi dozati direct androgenii in sange; analiza inutila din punctul meu de vedere.

MIA

acum 12 ani

Du-te la Iasi la Dr. MIHAI VIERIU. Face un tratament homeopatic usor. Ramai garantat in cateva luni.
E grozav.