va rog un sfat

Infertilitate feminina

Postata de Izabela7136809 cu 12 ani in urma.

Buna poate sa-mi ofere si mie un sfat?ultima menstra am avuto pe 28.03.2011 de atunci nu am decit o scurgere maronie cu firicele de singe si acea doar la efort[cind ridic ceva mai greu]mi-am facut test de sarcina dar a fost negativ azi mi-a venit ceva rosu deschis dar deja mi-a trecut.vreau sa stiu daca este o dereglare hormonala si daca pot sa iau dufhaston pentru a-mi veni mensr.VA MULTUMESC

Raspunsuri (1)

Iuli

acum 12 ani

Este probabil o dereglare hormonala insa nu puteti lua nimic fara sfatul medicului, poate este vorba de altceva sau nu se trateaza astfel. Puteti avea probleme mari daca luati astfel de medicamente fara sfat medical. Mergeti la un consult endocrinologic.