un medic specialist in infertilitate competent in Iasi?

Infertilitate feminina

Postata de Ilaria34 cu 10 ani in urma.

Un medic specialist in infertilitate ,competent, in Iasi????

Raspunsuri (4)

Adrienne

acum 10 ani

Dr. Mircea Onofriescu . Informatii complete se gasesc pe site-ul d-lui .

Ilaria34

acum 10 ani

Multumesc.Ai avut probleme in acest serns ? Te-ai tratat la dumnealui? Eu am citit pe diverse forumuri pareri impartite ,unele dezamagitoare despre acest medic.Ma simt disperata, am fost la dna dr Ciupilan timp de un an fara rezultat si nu mai stiu ce sa fac ....incerc sa gasesc un medic competent pentru a afla si alt punct de vedere...Dar ,cititnd pe forum, am ramas dezamagita, nu am gasit nici un medic despre care sa nu citesc lucruri grave...as vrea, daca se poate, sa primesc o recomandare de la cineva care a trecut prin ce trec eu si a avut reusita (a ramas insarcinata) ,ac***a probleme de infertilitate.

Adrienne

acum 10 ani

Parerile vor fi totdeauna impartite . Am fost pacienta dumnealui si am o incredere si o recunostinta deosebita dar, fiecare face cum vrea.

Ilaria34

acum 10 ani

Stiu ca parerile vor fi mereu impartite, dar ceea ce imi doresc este sa primesc o recomandare de la o persoana care a avut probleme de infertilitate si a ramas insarcinata sub supravegherea respectivului medic. Ar fi ideal sa fi avut problema mea, respectiv hidrosalpinx bilateral, caci despre aceasta problema gasesc doar aspecte negative pe site-uri.