TROMPE INFUNDATE

Infertilitate feminina

Postata de sandra88 cu 11 ani in urma.

DACA AM TROMPELE INFUNDATE POT RAMANE INSARCINATA DACA FAC FIV.MULTUMESC

Raspunsuri (3)

E Sima

acum 11 ani

In caz de trompe infundate puteti ramane insarcinata facand FIV.
Insa, inainte de FIV este recomandat laparoscopie / hsg, pentru sporirea sansei de reusita.

radu.mirela

acum 11 ani

Da, poti ramane insarcinata, am o prietena care a avut problema asta si are un copil acum. Ea a facut FIV la clinica Fertilia, la dr. Ruxandra Dumitrescu. La ea nu a fost cazul, dar dna dr spunea ca uneori nu e nevoie sa se ajunga la fiv, daca se face tratamentul corespunzator.

Nicoleta Ciobotaru

acum 10 ani

Buna fetelor ma aflu an londra si am doua fetite iar eu si sotul meu ne mai forum un baetel Dar din placate sunt infectata cu HIV dela doi anisori si din pacate la ultima cezariana ma anchis acum vriau sa ma deschid ami da si mie c. Un ras ca rog