tratamentul functioneaza?

Infertilitate feminina

Postata de loredana199 cu 12 ani in urma.

cu putin timp in urma am fost diagnosticata cu endometrioza.urmez tratament hormonal cu progesteron si danazol.doctorul a spus ca daca tratamentul nu da rezultate una din putinele solutii este histerectomia.a utilizat cineva danazol?

Raspunsuri (2)

tratament homeopat

acum 12 ani

Inainte sa-ti scoti de pomana organele genitale mergi la un medic homeopat bun si fa un tratament homeopat. Tratamentele medicamentoase (chimice) nu ajuta de fapt nicioddata, de aceea se ajunge mereu la histerectomie.Se dau mai degraba spre dauna pacientului, dar doctorii alopati oricum nu au alte medicamente la dispozitie.

loredana199

acum 12 ani

multumesc.daca cunosti un doctor homeopat bun te rog frumos sa imi spui numele si adresa lui.multumesc