titlu intrebare

Infertilitate feminina

Postata de maria346122321 cu 13 ani in urma.

aiti auzit de dr taut alain florin din calarasi ?e bun poate smi spuna cineva care a fost la el?

Raspunsuri (14)

radiana

acum 13 ani

este foarte buna. vi l recomand!

radiana

acum 13 ani

bun

nanau corina

acum 12 ani

foarte bun,o persoana deosebita

carmen

acum 12 ani

dr. Taut este f bun. Am avut doua nasteri cu dansul, ambele op cezariana. este un dr extraordinar

ganea mihaela

acum 12 ani

foarte bun.o nastere cu dansul-super usoara:))))

GABRIELA

acum 12 ani

DR.f bun,din pacate am apelat pt o intrerupere de sarcina si este un dr. excelent

gabi

acum 12 ani

e bun

corina

acum 12 ani

fetelor ati auzit ceva de domnul doctor cum ca ar fii grav bolnav si ca nu mai lucreaza?????????????????????sper sa nu fie asa!

maria346122321

acum 12 ani

da e bolnav a facut de 3 ori infart intro luna

mihaela

acum 12 ani

un doctor de nota 1000 super bun

mihaela

acum 12 ani

mai rar doctor ca dansu

CRISTINA

acum 12 ani

Cand spune-ti ca este doctor bun va referiti doar la faptul ca vorbeste frumos si se poarta respectuos cu pacientele,nu??? Este singurul lucru pentru care il apreciez....in privinta meseriei,din pacate mai are mult de invatat,este depasit de multe situatii.

cristina constantin

acum 11 ani

da este un medic de nota 10 si isi face meseria cu mult drag respect domnul doctor ........cristina constantin drajna noua

bianca

acum 8 ani

Un medic f bun!! Merg la el de 8 ani !! Am rămas gravidă datorită lui ,, sarcină a mers bine dar m a sfătuit să merg la București chiar din lună a 5 a.. Pt siguranță.. Mergeam în paralel și la el și la un alt medic deosebit de la Giulești!! Am făcut cezariană,copilul sănătos așa cum mi.a și spus !!! Este deosebit !!! Cele care ăți fst dezamăgite mergeți în altă parte, la alți medici,,, poate va e mai bine !!! Dar în Călărași nu prea cred !!! Chiar dacă preturile la cabinet au cam crescut.. Serviciile sunt bune !!