tehnicile de fertilizare in vitro ICSI si IMSI?

Infertilitate feminina Infertilitate masculina

Postata de MembruMobileApp1500494761 cu 6 ani in urma.

Salutare
Unde la noi in tara sau peste hotare putem gasi o clinicare sa poate efectua FIV folosind aceste tehnicii?Sotului i sa depistat ca are o productie redusa de sperma+motilitate limitata a spermatozoizilor
va rog mult sa va impasrtasiti cu experienta si careva sfaturi utile

Raspunsuri (1)

Janina Victor

acum 6 ani

Toate clinicile de fertilitate din Romania dispun de astfel de tehnici. Doar daca si dvs aveti probleme cu rezerva ovariana e necesar sa apelati la o clinica din Europa. In rest la noi se poate face fertilizarea in vitro cu IMSI sau ICSI