Sunt ingrijorata

Infertilitate feminina

Postata de MembruMobileApp150330210426568 cu 8 ani in urma.

am28 ani, o fetita de10 ani,acum aproape 5 ani o intrerupere de sarcina, acum 2 ani dupa un control ginecologic mi s a zis ca am uter retrovers, de 1 an incercam sa raman gravida dar nu reusim.!
As vrea sa am un raspuns daca ar putea fi o problema medicala?

Raspunsuri (1)

Mihaela.P

acum 8 ani

Buna in cazul in care te confrunti cu probleme legate de sarcina iti recomand sa mergi la domnul doctor Silviu Istoc.Eu am fost diagnosticata cu endometrioza si asta era cauza pt care nu puteam ramane insarcinata,insa intr-o zi o prietena mi l-a recomandat pe dansul si am fost la control.Dupa o saptamana m-am operat laparoscopic la cabinetul domnului Istoc,totul a decurs fara probleme,iar apoi am urmat un tratament si am ramas insarcinata.Ii sunt si in ziua de astazi recunoscatoare domnului Istoc in primul rand pentru ca m-a vindecat si pentru ca ulterior am nascut o fetita sanatoasa.Il poti cauta pe Facebook si sa ii scrii in legatura cu problema ta,sigur iti va raspunde.Sanatate!