sunt disperata

Infertilitate feminina

Postata de o minune cu 12 ani in urma.

cine poate sa-mi raspunda?????!!!!!
zilele acestea am aflat ca nu am ovulatie, dar aveam de gind cu sotul sa facem insamintare artificiala, e posibil oare sa ramin insarcinata in lipsa ovulatiei ?are rost sa incercam???

Raspunsuri (2)

Dr. Georgescu Cristian

acum 12 ani

buna ziua,

in primul rand cum ati aflat ca nu aveti ovulatie? ati fost la medicul ginecolog? vi s-a spus vreun diagnostic? ce investigatii ati facut pana acum?

va urez o zi buna

ANISOARA

acum 12 ani

Alearga la Iasi, cauta pe homeopatul Mihai Vieriu care face minuni cu remediile sale homeopatice. In 2-3 luni esti gravida. Inseminarea artificiala presupune suferinta, stimulare ovariana, tratamente, bani multi cheltuiti si reusita nu este garantata. Pe cand tratamentele homeopate sunt fara efecte secundare si ramai insarcinata pe cale naturala. Intereseaza-te! Succes!