stimulare ovariana

Infertilitate feminina

Postata de cristina546 cu 15 ani in urma.

la mine nu prea are efect, dar am o nelamurire, iau clostry fara monitorizare la sfatul medicului meu,intrebarea mea este: sa zicem ca se elibereaza 5 ovule in urma tratamentului, daca doar unul este ferilizat ce se intampla? din cate stiu eu menstra vine cand nu se fecundeaza ovulul, in cazul de mai sus ce se intampla?! de unde sti daca esti sau nu insarcinata pt ca testele de sarcina nu indica asa repede, te poti lua dupa menstruatie? vine sau nu?
va rog sa imi raspundeti sunt disperata

Raspunsuri (1)

Mihaela97998932

acum 15 ani

DECI UNICA POSIBILITATE CARE ESTE ESTE SA ASTEPTI SA VEZI DACA ITI VINE CICLU SI DACA NUTI VINE SITI INTARZIE CEL MULT 4 ZILE POTI SATI FACI TEST DE SARCINA SUNT SI EU IN ACEEAS SITUATIE SI EU TREBE SA ASTEPT SA VAD. STIU CA ASTEPTAREA ESTE GREA DAR SA SPERAM CA NU VINE DOAMNE AJUTA BAFTA MULTA CA AVEM NEVOIE