stie cineva niste medici buni din iasi pentru sectia ginecologie??????

Infertilitate feminina

Postata de Elena24158458 cu 14 ani in urma.

Salut, as vrea sa va rog din suflet daca imi poate recomanda cineva niste medici ginecologi buni din iasi???????? Astept raspuns..

Raspunsuri (96)

Adrienne

acum 14 ani

Eu am ramas f. multumita de profesionalismul si omenia dr. ONOFRIESCU,de la maternitatea Cuza Voda . Il recomand din tot sufletul.

Elena24158458

acum 14 ani

Ms fain pentru recomandare,poate stii un numar de telefon pentru o programare,sau cum se procedeaza?

Adrienne

acum 14 ani

Profesor universitar dr. MIRCEA ONOFRIESCU ,cabinetul particular este pe str. BACINSCHI ,nr.2 , etj. 1, apt. 3. Programul de lucru al cabinetului este : luni, marti si vineri 15 -19 ; sambata 9 -13. Programarile se fac dupa ora 15 ,la nr. de tel. 0232 /276 566. S-ar putea,nu este obligatoriu,ca la primul contact cu el sa ti se para putin dur,dar nu este deloc asa, este un om extraordinar care adora sa aduca pe lume copii.

airinei81

acum 14 ani

se ocupa si de infertilitate?

iulia

acum 14 ani

imi poti spune cat costa o consultatie si o ecografie intravaginala....pliss

Adrienne

acum 14 ani

Da !

Adrienne

acum 14 ani

Preturile sunt diferite, de la un cabinet la altul. La cabinetul unde merg eu, atat consultatia cat si ecografia transvaginala,precum si lama + PN, sunt fiecare cate 80 roni. Deci ,in total, aceste trei lucruri costa 240 roni.

iulia

acum 14 ani

un cabinet care costa mai putin? ma intereseaza mai mult ecofrafia

Denisa

acum un an

Bună, la ce cabinet mergeți?

Adrienne

acum 14 ani

Acestea sunt preturile cam la toate cabinetele particulare. Daca doresti ceva mai ieftin, poti cere o trimitere de la medicul de familie,atunci probabil este o parte decontata de Casa de sanatate. Eu merg la un singur cabinet ,la acelas medic, deci nu cunosc alte preturi.

Manuela

acum 14 ani

Rezolvarea este la doctorul homeopat Mihai Vieru de la Spitalul CFR din Iasi. A "facut" multi copii cu picaturile lui homeopate. In 2-3 luni, dupa reglarea hormonala, vine si bebelusul, exact ca la o colega a mea. Ii gasiti numarul la linkul URGENTE de pe situl Spitalului CFR, Iasi.In februarie veti fi insarcinata. Succes!!!

anca

acum 14 ani

buna seara tuturor.am nevoie de un doctor bun din iasi,si va rog sa-mi recomandatzi unul.am o problema mai delicata si mam saturat sa fiu trimisa de colo colo.sunt insarcinata in 2 luni si am si un nodul cara creste odata k sarcina.please halp.poop.

lori

acum 13 ani

As dori sa-mi recomandati un ginecolog din Iasi specializat in rezolvarea cervicitelor si a infertilitatii.

Adrienne

acum 13 ani

Dr. MIRCEA ONOFRIESCU de la maternitatea Cuza Voda. Mai sus gasesti mai multe detalii.

alina

acum 13 ani

am si eu o rugaminte sant insarcinata in trei luni si am rh negativ ce se poate intampla spunetimi va rog sunt la a doua sarcina

alina

acum 13 ani

TOT IN IASI VREAU SA IMI CAUT SI EU UN DR AM AUZIT CA POPA LIVIDIA E BUNA NU STIU CE RISCURI SANT

maria

acum 13 ani

nu e buna te sfatuiesc sa nu mergi

Lolo

acum 9 ani

Sa stii ca nu e atat de buna Popa Lavidia.... am fost si eu la ea de cateva ori si nu-mi dadea sanse de sarcina..... iar acum sunt insarcinata in 11 sapt fara nici un tratament de fertilizare despre care imi spunea ea mereu.

camelia

acum 13 ani

la maternitatea cuza voda aursulesei dragos,calm bun cu suflet si competent

Adelina

acum 13 ani

stie cineva daca domnul onofriescu face si intreruperi de sarcina ?

Pag 1 din 5