sterilitate secundara

Infertilitate feminina

Postata de catalin182132602 cu 15 ani in urma.

as dori sa stiu unde pot efectua o interventie de desfundare a trompelor ,cum se obtine oprogramare si cit costa aceasta

Raspunsuri (5)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

Buna
Mergi la un medic specialist pt recomandari
Numai bine

CALOTA

acum 14 ani

DUTE LA CLINICA MEDLIFE IN BUCURESTI TE COSTA DOAR 650RON SI EU TREBUIE SA MA DUC . DUTE SI PROGRAMEAZATE SUCCES

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
Cumnatei mele i s-a facut o astfel de interventie pentru ca nu se stia daca trompele sunt sau nu infundate. Interventia i s-a facut in Bucuresti.
Medicul ei ginecolog a fost cel care a asistat la interventie impreuna cu alti colegi.
Asa ca mergi la medicul ginecolog si vorbeste cu el. El te va indruma.
Numai bine!

aurelia31134646

acum 15 ani

buna seara,
ai putea incerca cura cu produsele naturale cu aloe vera,care dau rezultate bune in asemenea cazuri.
daca vrei mai multe informatii [email protected] sau 0727567107
multa sanatate

MIHAELA112140530

acum 14 ani

Citat:
as dori sa stiu unde pot efectua o interventie de desfundare a trompelor ,cum se obtine oprogramare si cit costa aceasta

Buna!
Eu am urmat acest tratament.Am facut instilatii, una la 2 zile, patru pe luna timp de 3 luni.
M-am dus la spital cu trimitere de la medicul de familie. Intreaba si cere trimitere medicului de familie. Astfel nu trebuie sa platesti.