Sovata

Infertilitate feminina

Postata de Mira5 cu 13 ani in urma.

Buna fetelor, imi poate spune cineva cat de eficient este tratamentul de la Sovata? A fost cineva acolo, ce rezultate a avut? Eu am trompa dreapta 50% permeabila, si sper prin acest tratament s-o aduc la normal. In plus cred ca sunt si ceva probleme de ovulatie, adica cicluri anovulatorii ac***a in vedere varsta mea - 36 de ani. Multumesc

Raspunsuri (1)

andrepo

acum 13 ani

astept si eu cu nerabdare mesajele celor ce cunosc, ptr ca tocmai la sovata merg si eu in vara asta; asa ca, ma alatur si eu mirei si va rog sa ne scrieti