Sinopol sau myo sun ?

Infertilitate feminina

Postata de Utilizator11599333080 cu 3 ani in urma.

Buna ziua, ma scuzați ca va deranjez, ne chinuim sa concepem un copil de mai bine de 1 an și nu reușim.. am fost la 2 medici diferiți, unul mi-a spus sa iau sinopol+natalvit profolic iar altul myo-sun. Ce produs are efect mai rapid și mai bun ?

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/sfaturi-utile-pentru-femeile-care-doresc-sa-ramana-insarcinate_18015