Sarcina

Infertilitate feminina

Postata de roxana9496533 cu 12 ani in urma.

Buna ziua, in luna aprilie 2010 am fost oerata de sarcina extrauterina , la recomadarile medicului ginecolog am facut pauza 1 an de zile. Din luna mai 2011 am reluat activitatea pentru conceptie insa pan ain prezent nu am ramas insarcinata.Imi doresc foarte mult un bebe, ma poate ajuta cineva cu un medic ginecolog specialist in infertilitate din Bucuresti ?

Raspunsuri (3)

Iuli

acum 12 ani

Se comsidera infertilitate daca nu ramaneti 1 an. Nu dupa doar 2 luni. Ati facut toate analizele si dvs si partenerul dupa extrauterina?

yoluskyoyo

acum 12 ani

La etajul 5 al spitalului Universitar se afla dr Hurhuianu[daca am scris corect numele]care este specialist in probleme de infertilitate.Il gasesti in fiecare dim la ora 8 pe sectie.Un om extraordinar.

Roxana

acum 12 ani

Multumesc mult.