sarcina

Infertilitate feminina

Postata de varadi1 cu 14 ani in urma.

buna ma numesc dana si am 24 de ani am si eu o intrebare de 6luni incerc sa raman insarcinata si nu reusesc analizele imi sunt bune toate daca stie cineva ceva sa imi zica multumesc

Raspunsuri (2)

bela27

acum 14 ani

buna dana,
Si eu incerc sa raman insarcinata de 2 luni. Cred ca ar trebui sa mergi la medic si sa-i ceri sa-ti faci analizele pt hormonii de sarcina si apoi mergi si cu sotul pt spermograma. eu cred ca nu ar trebui sa te ingrijorezi asa dev reme. Mai ai rabdare si poate ramai, nu trebuie sa e stresezi k nu face bine si daca ai rabdare o sa vina si bebe.
mult succes si sa auzim de bebe.
Pupici

Roxana

acum 14 ani

Din experienta spun: un tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieru din Iasi, Spitalul CFR, nu ramane fara urmari. A "facut" sute de copii cu picaturile lui miraculoase. Problemele de care spuneti toate se rezolva intr-o luna-doua. Si voi auzi ca sunteti toate gravide!!!
Sanatate, sa fie cu ochi si cu sprancene cat mai curand!!!