pregnyl

Infertilitate feminina

Postata de Ana Maria17136755 cu 14 ani in urma.

Buna. Ma numesc Ana Maria si am o intrebare pentru cine ma poate ajuta. Eu fac luna aceasta o stimulare ovariana dar imi lipseste medicamentul care imi sparge foliculul. Ma poate ajuta cineva cu o fiola de pregnil 1500 sau chiar 5000 , nu stiu sigur acum de care. Imi puteti spune unde se gasesc si in ce conditii se achizitioneaza, chiar si pretul. Merci pentru intelegere.

Raspunsuri (4)

Ana Maria17136755

acum 14 ani

Buna. Ma numesc Ana Maria si am o intrebare pentru cine ma poate ajuta. Eu fac luna aceasta o stimulare ovariana dar imi lipseste medicamentul care imi sparge foliculul. Ma poate ajuta cineva cu o fiola de pregnil 1500 sau chiar 5000 , nu stiu sigur acum de care. Imi puteti spune unde se gasesc si in ce conditii se achizitioneaza, chiar si pretul. Merci pentru intelegere.

Ellutza

acum 14 ani

Am gasit in Bucuresti la o persoana ce aducea din Grecia...anul trecut era 20 euro doza.Cauta pe google "c***a Pregnyl" si ai sa vezi ca gasesti....in farmacii nicio sansa

elenes tina

acum 14 ani

mai esti interesata de pregnil ?am eu fiole de 5000,2buc. tel 0744958395

BILL

acum 11 ani

Hello

I am interested in large quantity every month. Over 10.000ps.
Can someone help me find somewhere;;;

thanks
[email protected]