pregnyl 5000 ui

Infertilitate feminina

Postata de steroizianabolizanti.Ro cu 11 ani in urma.

pregnyl 5000 ui , produs farmaceutic original romanesc...
Pentru mai multe informatii despre produs: http://www.steroizianabolizanti.ro/
Pret: 70lei = 1fiola 5000ui

Raspunsuri (2)

Dr. Toth Noemi

acum 9 ani

Pregnyl 5000NE /2ml 3 fiole 30.60 EUR cu transport 5.50 EUR (3-7 zile)* sau 70.00 EUR in 24-48 de ore.

Pregnyl 5000NE este o gonadotropina umane menopauznogo (HMG), înaltă puritate. Se referă la un grup de menotoropinov, conţine FSH şi LH în raport 1:1. Medicamentul este produs din urină de menopauză femei.

La femei droguri determină nivelurile crescute de estrogen în sângele şi stimulează creşterea şi maturarea foliculilor ovariene, proliferatiou de endometru.

Bărbaţii folosesc Pregnyl 5000NE duce la creşterea concentraţiilor de testosteron din sange si stimuleaza spermatogenezei, celulele Sertoli la nivelul tubilor seminiferous.

Pentru barbati

-stimularea a spermatogenezei azoospermia sau oligoastenspermy, de gipogonadotropnym primara sau secundara hypogonadism (în combinaţie cu terapia prin medicamente Gonadotrofina extrasă din corionică umană, de exemplu, droguri Choragon).

Dozare:

Pentru a stimula spermatogenezei impune 5000 UI IM 3 ori pe săptămână pentru a normaliza nivelurile de testosteron în sânge. Apoi, în câteva luni 3 ori o săptămână 5000 UI IM.

CHORAGON 5000NE (praf liofilizat si solvent pentru inj.) 3 ampule si 3 ampule cu solvent 115.00 EUR transport 5.50 EUR*, (3-7 zile) sau 70.00 EUR in 24-48 de ore.

CHORAGON 5000NE este o gonadotropina umane menopauznogo (HMG), înaltă puritate. Se referă la un grup de menotoropinov, conţine FSH şi LH în raport 1:1. Medicamentul este produs din urină de menopauză femei.

Bărbaţii folosesc CHORAGON 5000NE duce la creşterea concentraţiilor de testosteron din sange si stimuleaza spermatogenezei, celulele Sertoli la nivelul tubilor seminiferous.

Pentru barbati

-stimularea a spermatogenezei azoospermia sau oligoastenspermy, de gipogonadotropnym primara sau secundara hypogonadism

Dozare:

Pentru a stimula spermatogenezei impune CHORAGON 5000UM IM 1 ori pe săptămână pentru a normaliza nivelurile de testosteron în sânge. Apoi, în câteva luni 1 ori o săptămână 5000 UI IM.

Mai multe informatii prin telefonul de mai jos.

Utilizator11540862590

acum 5 ani

Buna cum pot comanda daca ma aflu in Germania va rog astept un raspuns mirunadaly1984@ adresa_web_filtrata