pot rămâne însărcinată cu o trompa inflamata?

Infertilitate feminina

Postata de Utilizator11603359238 cu 3 ani in urma.

buna... acum un an am făcut o operatie in care mi-a scos trompa dreapta, vreau sa menționez ca tot in partea dreapta am un chist ovarian hemoragic destul de mare😞pe partea stanga am trompa puțin inflamata și ovarul e sanatos. Îmi poate spune cineva dacă as avea șanse sa rămân gravida din prima?

Raspunsuri (1)

Utilizator11547650068

acum un an

Bună! Ce ai rezolvat cu acel chist hemoragic? Cum esti acum ? Am și eu un chist hemoragic de 8 cm și sunt îngrijorată 🤔