pot face bebe cu un ovar

Infertilitate feminina

Postata de yuli cu 14 ani in urma.

Am fost operata de chist ovarian si am ramas cu un singur ovar si o trompa,.dianostic endometrioza.acum mi-a aparut alt chist fff mic.si fac tratament pt el dar vreau sa raman insarcinataam .De 5 luni incerc si nu raman.sunt disperata.

Raspunsuri (6)

Dr. Alice Sirb

acum 14 ani

Poti concepe si daca ai un ovar. Chisturile ovariene mici se pot trata foarte eficient prin acupunctura si fitoterapie . Poti sa ma contactezi la cabinet pentru mai multe amanunte www.clinicanaturista.ro
Sanatate !

nadia-anysa

acum 14 ani

eu ti-as recomanda clar o monitorizare a ovulatiei,ecografie transvaginala in ziua 11-13,la spitalul giulesti gasesti doctori foarte buni,succes,parter la ecografie este dr Niculescu.Contact cu 2 zile inainte de ovulatie si in ziua ovulatiei,teste de ovulatie etc

gabry

acum 14 ani

Buna YULI , si eu am fost operata si am ramas duar cu un singur ovar si cu o trompa de multi ani ma chinui sa raman isarcinata am mers la ffff multi medici si vreau sa-ti spun ca am facut analize investigatii dar nimik acum am gasit un medic bun care ma programat sa-mi fac o Laparoscopie asta e cea mai cosiliata , trebuie sa vezi daca trompa este buna sunt multe cauze care te impedica sa ramai insarcinata deci sfatul meu multe investigatii , a si sotul tau sa faca niste analize dar trebuie sa gasesti un specialist bun si sai zici daca ai putea face si tu o Laparoscopie se vede imediat ce ai si ce posibilitati ai de a ramnane isarcinata ,bun eu am facut toate analizele in Italia si tot aici am gasit acest medic bun ,mult succes putem tine legatura daca vrei , Gabriela

yuli

acum 14 ani

BUNA GABRY

AS VREA SA STIU LA CE DOCTOR MERGI TU SI, IN CE ORAS .
EU SUNT DIN PITESTI SI DA CAUT UN DOCTOR BUN,FFF BUN CARE SA MA AJUTE SA FAC BEBE.CHIAR MAINE MERG LA BUCURESTI PT INVESTIGATII.

ttttt

acum 11 ani

ati putea da un raspuns la intrebarea yuli,fiindca am aceeasi problema

ttttt

acum 11 ani

la ce clinica din Moldova Chisinau ma pot adresa,ca sa ma ajute