POATE FI ADEVARAT ?

Infertilitate feminina

Postata de sorilau cu 12 ani in urma.

Buna , fiind diagnosticata cu ovare polichistice de curand (eu nestiind nimic de prezenta lor ) este adevarat ca nu mai poti ramane insarcinata niciodata ? poate duce la infertilitate ? noi ne dorim mult un bebe ; doctorii nu mi-au amintit de asa ceva ! deocamdata, la sfatul medicului iau zilnic cate o pastila de "chirofol"(productie italiana , locuiesc in Italia ) . Multumesc anticipat !

Raspunsuri (2)

snickeritza

acum 12 ani

tu adresezi aceleasi intrebari de mai multe ori../daca nu te tratezi mereu exista posibilitatea asta dar probabil doctorul te-ar fi informat sau trebuia sa-l intrebi,el ac***a analizele tale in fata era capabil sa-ti raspunda.

ANISOARA

acum 12 ani

Alearga la Iasi, cauta pe homeopatul Mihai Vieriu care face minuni cu remediile sale homeopatice. In 2-3 luni esti gravida. Inseminarea artificiala presupune suferinta, stimulare ovariana, tratamente, bani multi cheltuiti si reusita nu este garantata. Pe cand tratamentele homeopate sunt fara efecte secundare si ramai insarcinata pe cale naturala. Intereseaza-te! Succes!