ovulatie

Infertilitate feminina

Postata de 85 cu 15 ani in urma.

Buna ziua feteler, poate ma ajuta cineva cu un raspuns, sunt la a doua luna de stimulare cu clostibegyt, am un folicul de 22mm azi endometrul avea 7,5 medicul mi-a spus ca voi ovula maine seara sau poimaine si endometrul va fi de 8, 8,5! A ramas cineva cu endometru de 8, 5?

Raspunsuri (3)

Florian Alex

acum 15 ani

Da, pana la urma, chiar nu conteaza endomentrul. Mie mi-a spus dr ca am endomentrul de 12 mm si am ramas insarcinata. Iar cel mai bun tratament pentru rezolvarea endometriozei este chiar o sarcina. Sper ca deja esti insarcinata....

catalin152

acum 15 ani

Eu am avut endometru de 14mm si nu am fost insarcinata ! Mult succes si voua

Roxana

acum 14 ani

Din experienta spun: un tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieru din Iasi, Spitalul CFR, nu ramane fara urmari. A "facut" sute de copii cu picaturile lui miraculoase. Problemele de care spuneti toate se rezolva intr-o luna-doua. Si voi auzi ca sunteti toate gravide!!!
Sanatate, sa fie cu ochi si cu sprancene cat mai curand!!!