oare o sa raman insarcinata?

Infertilitate feminina

Postata de Nagy2134499 cu 14 ani in urma.

de trei ani sunt maritata si nu raman insarcinata. nu ne protejam cu nimic. din ce cauze nu raman insarcinata?

Raspunsuri (2)

dana

acum 14 ani

Trebuie sa va faceti analizele medicale/controale ambii soti. Se intampla de multe ori ca ''''vina'''' sa fie a sotului( nr de spermatozoizi mic).Succes!!

cristana

acum 14 ani

TREBUIE SA VA FACETI MULTE ANALIZE,TRATAMENTE DACA ESTE CAZUL, SI PUTIN NOROC.NU ESTI SINGURA IN ACEASTA CAUZA.IMI POATE RECOMANDA SI MIE CINEVA UN GINECOLOG BUN LA MEDLIFE IN BUCURESTI?ARE CAREVA VREO REUSITA ACOLO?VA ROG FRUMOS AJUTATI-MA!