nu pot avea orgasm

Infertilitate feminina

Postata de alesia18 cu 13 ani in urma.

de ce nu pot avea orgasm indiferent de situatie frigiditate????????????

Raspunsuri (5)

Iuli

acum 13 ani

Nu poti avea orgasm nici singura, daca te masturbezi?

dana

acum 13 ani

Sunt mai multe motive. Unul dintre ele este ca nu ai decat 18 ani, nu esti casatorita, nu iubesti suficient persoana cu care faci sex. Alt motiv poate fi teama de a nu ramane insarcinata ori gandul ca faci ceva nepotrivit. ALTUL ar putea fi lipsa de experienta a partenerului, lipsa ta de concentrare. Asteapta sa mai cresti, sa iubesti, sa te casatoresti si POATE ai sa ajungi si la orgasm.

alesia18

acum 13 ani

sunt cu cineva de 4 ani si am si eu bebe dar nu sa intamplat nici odata asta

Iuli

acum 13 ani

Inca o data. Ai orgasm daca te masturbezi?

valicohai

acum 13 ani

Schimba ''morcovul''!!