medicament pentru reglarea ciclului

Infertilitate feminina

Postata de nadia-anysa cu 14 ani in urma.

pot sa iau utrogestan pentru reglarea cm-ului?Daca da cum sa il iau am cm neregulat si temperatura dupa ovulatie luna trecuta afost 37.1 cea mai mare si asta deoarece am luat pregnyl injectie in ziua 15 a cm lui trecut.as dori sa iau ca am auzit ca este bun pentru reglarea cm-ului.Luna trecuta la ecografie am avut decat 2 folicuki in ziua 13 unul de 15.0 si altul de 12.0 si endometru de 10.7.sa mai iau ceva pentru ovulatie?

Raspunsuri (1)

bela27

acum 14 ani

Draga mea eu cred ca ar trebui sa consulti un medic si sa nu iei daca nu sunt prescrise de catre medic.
Multa sanatate