mai am sanse sa raman normal?

Infertilitate feminina

Postata de mari30 cu 11 ani in urma.

Buna seara...daca am fost diacnosticata cu saltosalpinx bilaterala in urma unei operatii laparo....care mai sunt sansele mele de a ramane insarcinata...precizez ca am facut si o serie de instilatii dupa aceea operatie...credeti ca mai sunt sanse sa raman normal?sau doar fiv? va multumesc...seara buna

Raspunsuri (3)

Constantin

acum 11 ani

Poti ramane insarcinata daca incerci o terapie complementara.Iti pot da mai multe informatii daca ma contactezi pe [email protected]

radu.mirela

acum 11 ani

Cred ca cel mai bine e sa te duci sa faci o investigatie medicala, poti incerca sa mergi la clinica Fertillia. E specializata in domeniul asta si are o multime de specialisti geneticieni, endocrinologi etc. O prietena de-a mea avea probleme in a ramane insarcinata si s-a dus la ei pentru investigatii si tratament si e destul de multumita de medicii de acolo. Multa bafta!

mari30

acum 11 ani

ms frumos...Mirela..o sa fac tot posibilul sa ajung si acolo...zi buna