insuficienta ovariana

Infertilitate feminina Insuficienta ovariana primara

Postata de patrycya cu 12 ani in urma.

buna ziua am 25 ani si am fost diagnosticata cu insuficienta ovariana primara si hipotiroida pe linga toate astea nu mia dat nici o sansa nimeni ca o sa am un copil si eu imi doresc enorm unu mi sa intrerupt si tratamentul cu eutirox si mam ingrasat dinou nu mai stiu ce sa fac acum miau dat sa iau numai anticonceptionale va rog daca puteti sa ma ajutati si pe mine cu un sfat va multumesc

éam fosti diagnosticata cu insuficienta ovariana primara si si hipotiroida

Raspunsuri (3)

Doinita

acum 12 ani

La Iasi medicul homeopat Mihai Vieriu te ajuta, cu tratament homeopatic, sa ai copii, chiar sa-ti rezolvi problema tiroidei. Il recomand pentru ca si eu am facut copil din picaturile lui homeopate. Important e sa ai toate organele la locul lor si sa ai macar una din trompe desfundata.

Andrei

acum 12 ani

Daca respectivele picaturi for facilita aparitia unei sarcini la o femeie cu insuficienta ovariana prematura, respectivul va lua, fara discutie, premiul Nobel.

La subiect..poate detaliati putin..ce analize/dozari hormonale aveti facute?

mari

acum 12 ani

fa-ti o salpingografie