insuficienta ovariana primara

Infertilitate feminina Insuficienta ovariana primara

Postata de ani7 cu 15 ani in urma.

este posibila o sarcina obtinuta pe cai naturale in cazul unei femei care sufera de insuficienta ovariana prematura si careia i-a fost stabilit de medic un ratament cu Cicloprogynova?.Mentionez ca varsta este de 27 ani .Ce sanse sunt si care este tratamentul necesar?

Raspunsuri (2)

Oana-Genoveva

acum 15 ani

am sati recomand si tie ca altei fete de aici dr meu si sigur ai sa ai copi frumosi vb la tel cu dr ai spui ca vi din partea lui bogdan mihaela si sigur o sa ai prioritate nr dr 0724026656 ciprian pop began spitalul elias

daniela predescu

acum 13 ani

sunt in aceeasi situatie ca ani7,doar ca varsta este de 32.l-a mai incercat si altcineva pe d-l dr.Ciprian Began?as vrea detalii.va rog mult.multumesc