INFERTILITATE

Infertilitate feminina

Postata de elena monica105279 cu 13 ani in urma.

ma chinui de ceva timp sa am un copil mai exact 4 ani fara nici o sansa .Am mers la fel; de fel de doctori,, renumiti ,, fara nici un rezultat in cele din urma am reusit sa aflu macar motivul infertilitatii mele:hidrosalpinx bilateral,hipoplazie uterina la allte lame luate mi a gasit siureaplasma urealyticum AM URMAT SI EU SI SOTULo schema data de dr mea de antibiotice dar fara rezultat
ma poate ajuta cineva ? macar cu un sfat va rog urgent MS

Raspunsuri (1)

Dr. Alice Sirb

acum 13 ani

Va pot ajuta, dar trebuie sa vad toate investigatiile facute pana acum. Ati repetat culturile din col dupa ce ati luat antibioticul?
Daca doriti sa veniti la consultatie puteti accesa site-ul clinicii www.clinicanaturista.ro pentru detalii.