infertilitate

Infertilitate feminina

Postata de Laura2398919 cu 16 ani in urma.

Inurma rezultatului negativla analiza TPC am facut patru IUI fara nici un rezultat.inainte de ultimul medicul mi-a spus ca am apendicita,si asa a fost dar tot mi-a facut IUI m-am descurajat ce sa mai fac am avut impresia ca numai banii sunt importanti.se sta 30min dupaIUI iar eu am putut sta 15 dupa care am avut dureri mari abdominale.da-ti-mi un sfat ce-as mai putea face.

Raspunsuri (2)

marius404

acum 15 ani

schimba clinica.nu toti medicii sunt cu adevarat interesati de rezultate, pentru unii esti doar un caz oarecare , pentru altii doar o sursa de venit .Cer scuzele de rigoare medicilor care nu se incadreaza in aceste categorii si care fac cinste profesiei lor.

Nelu10

acum 15 ani

si eu am facut 2 IUI dar fara rezultat,nu stiu ce sa zic dar cica in procent de 15% are reusita