infertilitate

Infertilitate feminina

Postata de lauraeu cu 14 ani in urma.

operatia de bartolinita prezinta vreun risc pt fertilitate?

Raspunsuri (4)

silvia

acum 14 ani

Scrie pe Google ''''bartholinita'''' sau bartholinita si sarcina'''','''' bartholinita si fertilitate'''' si gasesti multe informatii. Nu cred ca aceasta problema are legatura cu fertilitatea, pt ca nu are legatura cu organele de reproducere interne.

lauraeu

acum 14 ani

mi s-a parut ciudat ca m-au intrebat inainte de operatie asistentele si doctorul daca am copii

silvia

acum 14 ani

Trebuia sa-l intrebi ce a vrut sa zica. Cand mergi la dr trebuie sa-i spui tot si sa-i pui toate intrebarile pe care le ai. E l este obligat sa-ti raspunda.Sanatate!!

lauraeu

acum 14 ani

multumesc