infertilitate

Infertilitate feminina

Postata de ARaraddanielleADDANIELLE cu 14 ani in urma.

Daca am chisturi mici pe ovarul drept,mai pot sa raman insarcinata?
Am tot incercat si nu am reusit sa raman.Ce imi sugerati?

Raspunsuri (2)

Renata

acum 14 ani

Daca nu-ti este departe consulta-te cu Dr. Mihai Vieriu de la Iasi, Spitalul CFR care, cu picaturi homeopate, a adus bucurie multor cupluri. Tratamentul nu are efecte adverse si ... merita.
Tel. d-lui este: 0740 594 580. Sanatate si succes!

Maria C

acum 14 ani

Doar medicul ginecolog este in masura sa-ti raspunda la aceasta intrebare dupa un consult de specialitate. Se poate face un tratament pentru a scapa de aceste chisturi si asa vei putea ramane...Bafta!!!