infertilitate

Infertilitate feminina

Postata de cristina63195936 cu 16 ani in urma.

In legatura cu mesajul postat anterior, privitor la urmarile pe care le pot avea doua, am uitat sa mentionez ca, sotia are 29 de ani, si a facut avorturile la 23 si repectiv la 28 de ani.
ce boli venerice sau infectii pot avea influenta asupra acestui fapt?

Raspunsuri (1)

marius404

acum 16 ani

una dintre bolile cu transmitere sexuala care afecteaza fertilitatea ,este infectia cu chlamydia