infertilitate secundara

Infertilitate feminina

Postata de Marian83117484 cu 15 ani in urma.

Am fost diagnosticata cu fertilitate secundara, tubul falopian stang extirpat in urma laparoscopiei. Operatia din Mai reusita dar nu raman gravida. Ce sanse as avea sa raman insarcinata pe cale naturala?

Raspunsuri (2)

Dorina6899908

acum 15 ani

Cu o singura trompa,sansele se diminueaza la 50% , dar se poate.....

Oana-Genoveva

acum 15 ani

buna ma numesc mihaela bogdan si parerea mea este sa,ti schimbi ginecologul si iti pot recomanda eu unul iti dau nr de tel si contacteazal,spunei ca vi din partea mea si nu ai sa regreti si nici nu ai sa uiti acest mesaj eu sunt insarcinata acum in aproape sase saptamani si nimeni numi mai dadea aceasta sansa dr ciprian pop began spitalul elias tel 0724026656 este al medicului si al meu 0727497324 daca vrei putem tine legatura mult succes