imi doresc enorm un copil

Infertilitate feminina

Postata de luyzza cu 12 ani in urma.

durerea mare inainte si in timpul menstruatiei poate fi o cauza a faptului ca de un an de zile nu raman insarcinata desi doctorul a zis ca nu am nimic sa am rabdare va multumesc

Raspunsuri (4)

CORINA

acum 12 ani

buna, incerc sa am un copil si nu -mi iese:(....am 2 luni de cand tot incerc...mi am facut analize absolut tot doctorul a zis ca nu i nici o problema.....tre sa am mai multa rabdare oare?

luyzza

acum 12 ani

mult mai multa rabdare trebuie sa ai..eu de un an de zile tot sper si nimic..am facut si examen la trompe si totul e ok dar tot nu e sa fie.trebuie sa avem rabdare..bafta

RADA

acum 12 ani

Cautati pe dr. Mihai Vieriu, homeopat din Iasi. cu picaturi homeopate face multi copii.
Succes!!

George

acum 10 ani

Donez sperma doamnelor sau cuplurilor, pentru sarcina.

Contact: tel sau SMS la 0727.297.488;

Barbat de 33 de ani, 1,72 m inaltime, 70 kg, ten alb, ochi caprui, aspect fizic placut, nefumator, nonalcolic, studii superioare, din Bucuresti, fara obligatii, doresc sa ajut gratuit persoanele care isi doresc copii. Nu am pretentii materiale sau de alta natura.
Daca solicitanta va dori discretie, ii voi respecta dorinta, iar daca va dori sprijin, voi incerca sa o ajut.
Mentionez ca am analizele negative si in limite normale.