i-mi poate spune cineva ,despre un medic sau o adresa?

Infertilitate feminina

Postata de ionita18154498 cu 14 ani in urma.

Buna ziua ,desi sunt de profesie asistent medical ,i-mi doresc foarte mult sa am un copil ,sunt casatorita de 8 ani,sunt fericita alturi de sotul meu ,insa Dumnezeu nu ne da norocul de a avea copii ,nu am luat nici-odata contraceptive sau alte minuni ,insa cind eram foarte tinara la 23 de ani am facut un avort ,am regretat foarte mult atunci; insa acum trag consecintele .AS DORI DACA STITI VREUN MEDIC GINECOLOG CARE FACE MINUNI ,PUNETI-MA IN TEMA SI PE MINE ,SAU UN MEDICAMENT MIRACULOS...AM INCERCAT DIVERSE MEDICAMENTE .......SI DEGEABA VA MULTUMESC

Raspunsuri (13)

raluca

acum 14 ani

Buna ionita18,

Sotul si-a facut spermograma? Tu esti ok din punct de vedere medical, ai fost sa-ti faci analize; ginecologie, endocrinologie? Sa inteleg ca incerci timp de 8 ani sa ramai insarcinata si nu reusesti?

Bafta!

Roxana

acum 14 ani

Din experienta spun: un tratament homeopatic la Dr. Mihai Vieru din Iasi, Spitalul CFR, nu ramane fara urmari. A "facut" sute de copii cu picaturile lui miraculoase. Problemele de care spuneti toate se rezolva intr-o luna-doua. Si voi auzi ca sunteti toate gravide!!!
Sanatate, sa fie cu ochi si cu sprancene cat mai curand!!!

cristana

acum 14 ani

BUNA ROXANA.M-AR INTERESA SI PE MINE, PICATURILE ACESTEA, DAR SUNT PREA DEPARTE DE IASI, OARE ALTA SOLUTIE NU MAI EXISTA?SUNT DISPUSA LA ORCE NUMAI SA AM UN BEBE MIC.TE PUP

Roxana

acum 14 ani

Nu stiu cum se poate face. Eu sunt pacienta, nu sunt doctor. As putea sa-ti dau nr. lui de lelefon poate iti da un sfat, desi stiu ca medicii nu prea dau tratamente fara sa vada pacientul. Are tel. 0740 594 580 si 0232/436803.

simona

acum 13 ani

asta e nr. de tel al dr. mihai vieru? o adresa de mail aveti? eu sunt din craiova si pana ii explic eu la telefon problema,mai bine prefer sa ii scriu.
pentru ca nu are rost sa ma duc pana la iasi daca nu ma poate ajuta
la testarea spermogramei, sotului meu i-a iesit concentratia mica si deci nu putem avea copii. oare pentru asa ceva o avea vreun leac?

Alice70

acum 14 ani

Minuni poate face doar D-zeu. Un medic poate doar sa caute cauza si sa incerce sa o trateze. Poate ai dezvoltat o sinechie uterina dupa avort sau poate nu are nici o legatura cu acel avort. Insa trebuie sa faci investigatii (daca nu ai facut deja)si tu si sotul, ca sa afli cauza, de preferat la un medic care se ocupa in special de infertilitate. Mult succes!

dana

acum 14 ani

dna dr denisa protopopescu medsana bucuresti

airinei81

acum 14 ani

buna ...ce tratamente ai facut? recomandate de medic?..faptul ca ai ramas o data insarcinata eu cred mai poti face dar trebuie sa vezi ce nu merge...analize ati facut?

anqa

acum 14 ani

Profesorul dr.Ioan Munteanu e cel mai bun specialist in acest domeniu.Il gasiti in Timisoara Str.Popa Sapca nr.20B.

piulita

acum 14 ani

aveti si nr de tel al dr ioan munteanu?

anqa

acum 14 ani

0256-22.68.33 sau [email protected]

cristana

acum 13 ani

DRAGA MEA INCERACA SI BRANCA URSULUI, EU DEOCAMDATA NU AM RAMAS INSARCINATA DAR MI-A REGLAT CICLU, SI MA SIMT MULT MAI BINE, SI SPER CA SE VA INJTAMPLA SI MINUNEA.MI-A FOST RECOMANDAT DE MULTE PERSOANE CARE AU RAMAS INSARCINATE CU BRANCA URSULUI.TE PUP SI MULTA BAFTA.

alice 84...

acum 13 ani

buna cristina !si eu iau branca ursului dar mai uit de ea ...si iau numai seara cate 3 picaturi oare mai are efect daca nu iau zi de zi si ....iau 3 picaturi odata? normal ar fi una dimineata una la pranz si una seara dar nu am cum sa respect...