HSG

Infertilitate feminina

Postata de dalyna cu 14 ani in urma.

Buna ziua, voi face o histerosalpingografie la Spitalul Giulesti, si as vrea sa stiu cam ce pret are acest serviciu medical. Multumesc!

Raspunsuri (7)

Maria C

acum 14 ani

Pai daca te duci cu trimitere de la medicul de familie te va costa mai putin, atat cat vrei tu sa-i dai, din placere.

Dar daca ajungi la spital te pui in tema cat se da la doctor sa fie multumit. Numai bine

dalyna

acum 14 ani

Aceasta HSG o fac chiar cu medicul meu ginecolog...nu exista nici un fel de trimitere de la medicul de familie. Eu ma gandeam sa-i dau 200-300 ron. Sa inteleg deci ca nu trebuie sa platesc la spital un anumit tarif pt acest serviciu medical....

Maria C

acum 14 ani

Sigur ca nu. Daca este medicul tau e si mai bine. Mult succes si sa aud ca vei avea un bebe frumos si sanatos!!! Pe curand

dalyna

acum 14 ani

Multumesc mult! Consieri ca este suficient sa-i dau medicului 200-300 ron, mai este cineva acolo caruia trebuie sa-i mai las ceva?

Maria C

acum 14 ani

Daca ai fost la control si medicul ti-a spus ca e necesara o histerosalpingografie si mai ales o faci la spitalul la care lucreaza eu cred ca este suficient sa-i dai atat. In rest s-ar putea sa mai fie un rezident sau o asistenta. Eu cred ca te vei descurca, succes si astept vesti bune.

dalyna

acum 14 ani

Multumesc inca o data! Numai bine!

floryny

acum 14 ani

Buna dalyna,

Ti-ai facut histerosalpingografia? Daca te mai intereseaza acest subiect sa-mi spui ca iti spun cum este.