ginecolog bun in Iasi

Infertilitate feminina

Postata de LG-Andreea cu 8 ani in urma.

Buna,
De 2 ani incercam sa facem un bebe dar inca nu am ramas insarcinata.
Nu stam in Romania,aici am facut cam toate analizele si sunt bune,nu avem niciul nici o problema numai ca nu reusim sa facem un bebe.
In decembrie venim acasa si vrem sa mergem si in tara la un medic numai ca nu cunoastem nici unul.
Stie cineva un medic bun in Iasi care sa ne ajute.
Va multumesc.

Raspunsuri (2)

Dr. Lavinia Ivanescu

acum 8 ani

Buna ziua , as putea sa va recomand in Bucuresti . Daca doriti un copil cel mai indicat este sa cautati o clinica de ginecologie si medicina materno fetala sau pur si simplu de infertilitate .

Dr. P. S.

acum 8 ani

Buna ziua,
sunt medici exceptionali in Iasi, dar inainte de a incerca sa contactati un ginecolog, va recomand un consul genetic, si ulterior va poate ajuta ginecologul. Trebuie stabilita in primul rand cauza infertilitatii, iar de acest lucru se ocupa geneticienii din Iasi.
Va recomand sa luati legatura cu Cytogenis (Blv. Stefan cel mare nr 10 Parter) si mai multe informatii gasiti la www.cytogenis.ro.
Succese