FIV

Infertilitate feminina

Postata de Andra Cristina cu 15 ani in urma.

DACA MAI ESTE CINEVA IN SITUATIA MEA CU INFERTILITATE SAU STIE DESPRE FIV LA DEBRECEN IN UNGARIA VA ROG SA-MI RASPUNDETI! COSTURI, MEDICI, CUM SE PROCEDEAZA SA IAU LEGATURA CU EI PT O PROGRAMARE, ORICE M-AR PUTEA AJUTA, VA ROG!

Raspunsuri (3)

Marian83117484

acum 14 ani

Draga mea,
Pe mine m-au trimis medicii la fertilizare in vitro, si eu neac***a asa de multi bani am apelat la un doctor din Formula AS, dr Mircea Peia care mi-a dat un tratament homeopat pentru bebe. I-ti spun ca merita sa incerci, dansul este din Timisoara,poti vorbi prin telefon daca nu poti merge acolo si sa ai trimiti analizele eventual pt a-si da parerea.
Te sfatuiesc sa incerci,ce te costa?
Succes!

gabriela

acum 9 ani

Buna andra..eu urmez fiv la debrecen..daca te pot ajuta cu placere

Maria

acum 8 ani

Gabriela imi dai te rog adresa ta de email sa te intreb niste amanunte legate de clinica de la debreten? Merci