dr. ginecolog bun

Infertilitate feminina

Postata de dalyna cu 14 ani in urma.

Vreau sa stiu daca a fost cineva la Dr. Ciprian-Pop Began, unde poate fi gasit si ce parere v-a facut? Multumesc!

Raspunsuri (37)

ionica

acum 14 ani

Citat:
Vreau sa stiu daca a fost cineva la Dr. Ciprian-Pop Began, unde poate fi gasit si ce parere v-a facut? Multumesc!

Buna,
Am auzit ca ar fi un doctor foarte bun. Il gasesti la Spitalul Elias. Multa sanatate

Virgiliu Stefan

acum 11 ani

Este un spagar nenorocit ! Face de rusine titlul de doctor. Rusine !!!

Flori

acum 10 ani

Ati nascut dvs cumva cu el?

eeeee

acum 10 ani

chiar nu e spagar , e printre putinii doctori care nu cere bani

X

acum 9 ani

Ac***a in vedere ca Virgiliu Stefan sunt alte doua prenume pe care le poarta dl dr. necunoscute de obicei de catre paciente, nu pot banui decat ca acest comentariu are o directie personala.... Nu, nu este un spagar, nu a fost si sper sa nici nu devina vreodata. Da, accepta atentii dar cred ca de aici pana la a-l numi spagar este cale lunga.

dalyna

acum 14 ani

Citat:
Buna,
Am auzit ca ar fi un doctor foarte bun. Il gasesti la Spitalul Elias. Multa sanatate

Multumesc, am sa-l contactez pt o programare la dumnealui, sper sa isi faca timp si pt mine :)

raluca

acum 14 ani

Citat:
Vreau sa stiu daca a fost cineva la Dr. Ciprian-Pop Began, unde poate fi gasit si ce parere v-a facut? Multumesc!

Buna
Uite adresa completa, sper sa-ti fie de folos
Ciprian Pop-Began
Medic doctorand Obstetrica-Ginecologie
Spitalul Clinic Obstetrica-Ginecologie "Panait Sarbu"
E-mail: [email protected]
Telefon: 0724.026.656
Multa sanatate si sarcina usoara, poate ma tii la curent

dalyna

acum 14 ani

Stii cumva daca sunt sanse sa-mi raspuna la e-mail sau la telefon? Si acum am o dilema, unii zic ca il gasesc la Elias si alte persoane ca este la Panait Sarbu?

raluca

acum 14 ani

Citat:
Stii cumva daca sunt sanse sa-mi raspuna la e-mail sau la telefon? Si acum am o dilema, unii zic ca il gasesc la Elias si alte persoane ca este la Panait Sarbu?

Incearca, poate iti va raspunde, nu se stie niciodata. Sanatate

dalyna

acum 14 ani

Citat:
Incearca, poate iti va raspunde, nu se stie niciodata. Sanatate

Ce altceva mai stii de acest medic, ai fost personal la dumnealui sau cunosti persoane pe care le-a consultat?
Astept mai multe impresii mi-ar fi de mare folos.

raluca

acum 14 ani

Citat:
Ce altceva mai stii de acest medic, ai fost personal la dumnealui sau cunosti persoane pe care le-a consultat?
Astept mai multe impresii mi-ar fi de mare folos.

Nu stiu prea multe, o colega de-a mea a nascut cu el si a fost foarte multumita. Este tanar dar asta nu are nici o relevanta fata de meseria lui. Adica este medic in toata regula.

Sheila

acum 14 ani

Dr. Ciprian-Pop Began colaboreaza cu acest site, poti completa o fisa medicala in care sa-ti spui problema si la inceput sa scri ca vrei sa fie trimisa special dansului, in functie de raspuns te hotarasti daca vei merge sau nu la dansu. Cateva detalii [url=//sfatulmedicului.ro/parteneri-ciprian-pop-began_83]Dr. Ciprian Pop - Began[/url]
Numai bine

dalyna

acum 14 ani

Citat:
Dr. Ciprian-Pop Began colaboreaza cu acest site, poti completa o fisa medicala in care sa-ti spui problema si la inceput sa scri ca vrei sa fie trimisa special dansului, in functie de raspuns te hotarasti daca vei merge sau nu la dansu. Cateva detalii [url=//sfatulmedicului.ro/parteneri-ciprian-pop-began_83]Dr. Ciprian Pop - Began[/url]
Numai bine

am facut asta demult Sheila, si am fost foarte multumita de raspunsurile primite de la dr. acesta, de aceea am decis sa merg la dumnealui.

dalyna

acum 14 ani

Citat:
Buna
Uite adresa completa, sper sa-ti fie de folos
Ciprian Pop-Began
Medic doctorand Obstetrica-Ginecologie
Spitalul Clinic Obstetrica-Ginecologie "Panait Sarbu"
E-mail: [email protected]
Telefon: 0724.026.656
Multa sanatate si sarcina usoara, poate ma tii la curent

Am trimis un mail la adresa respectiva dar mi s-a returnat intrucat aceasta adresa de e-mail nu exista

dalyna

acum 14 ani

Citat:
Buna
Uite adresa completa, sper sa-ti fie de folos
Ciprian Pop-Began
Medic doctorand Obstetrica-Ginecologie
Spitalul Clinic Obstetrica-Ginecologie "Panait Sarbu"
E-mail: [email protected]
Telefon: 0724.026.656
Multa sanatate si sarcina usoara, poate ma tii la curent

Pe dr. acesta il gasesc si la Elias si la Giulesti?

raluca

acum 14 ani

Citat:
Am trimis un mail la adresa respectiva dar mi s-a returnat intrucat aceasta adresa de e-mail nu exista

Est posibil sa nu mai fie aceeasi adresa, este posibil sa nu mai fie la acelasi spital. Tot ceea ce-ti pot spune sigur este ca, acest medic este foarte bun. Dar asa cum ti-a spus si Sheila, iti poti face o fisa medicala pe care o completezi pe acest site in care poti explica ceea ce vrei de la acest medic, iar aceasta fisa va si trmisa catre el. Cu siguranta iti va raspunde. [url=//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online]Sanatate, medicina, tratament, boli, medicamente[/url]
Multa sanatate

dalyna

acum 14 ani

Citat:
Est posibil sa nu mai fie aceeasi adresa, este posibil sa nu mai fie la acelasi spital. Tot ceea ce-ti pot spune sigur este ca, acest medic este foarte bun. Dar asa cum ti-a spus si Sheila, iti poti face o fisa medicala pe care o completezi pe acest site in care poti explica ceea ce vrei de la acest medic, iar aceasta fisa va si trmisa catre el. Cu siguranta iti va raspunde. [url=//sfatulmedicului.ro/consulta-medicul-online]Sanatate, medicina, tratament, boli, medicamente[/url]
Multa sanatate

In regula, am sa ma conformez..numai bine! :)

raluca

acum 14 ani

Citat:
In regula, am sa ma conformez..numai bine! :)

Scuze ca te-am dus in eroare, dar eu asa stiam ca este la panait. Se pare ca m-am inselat.Din cate am citit acest medic colaboreaza cu acest site deci oricum esti pe maini bune. Sanatate si sa auzim de bine

omnia

acum 14 ani

Citat:
Vreau sa stiu daca a fost cineva la Dr. Ciprian-Pop Began, unde poate fi gasit si ce parere v-a facut? Multumesc!

Buna,

Dl. Dr. Ciprian Pop Began lucreaza in spitalul Elias.

Numai bine.

Alina

acum 13 ani

Buna am nascut cu dr.ciprian pop began si sincer am avut o nastere usoara pot spune chiar aproape fara dureri mari iar dupa nastere mi-a spus sa vin in fiecare saptamana la control ginecologic timp de 4 luni iar acum am o fetita de 6 saptamani si e perfect sanatoasa e un dr super bun!

Pag 1 din 2